Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
B3-L230 RTB Merkkivalo LED B3-L230 PUN 200-250V AC/DC lampun kanta BA9s B3-L230RTB
| Pituus (mm) | 9 |
| Leveys (mm) | 9 |
| Korkeus (mm) | 23 |
| Lamppujännite | 200 V |
| Lamppujännite | 250 V |
| Kanta | BA9s |
| Tekniikka | LED |
| Halogeeni | ei |
| Krypton | ei |
| Xenon | ei |
| Väri | punainen |
| Soveltuu osoittimelle | ei |
| Nimellisvirta | 4 mA |
| Keskimääräinen nimellispolttoikä | 50000 h |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.005 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
