Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
B3-MB110 GEB Merkkivalokaluste LED B3-MB110 KEL 110V AC/DC monobl B3-MB110GEB
| Pituus (mm) | 30 |
| Leveys (mm) | 30 |
| Korkeus (mm) | 51 |
| Painikkeen väri | keltainen |
| Linssin muoto | pyöreä |
| Reiän halkaisija | 22 mm |
| Aukon leveys | 22 mm |
| Aukon korkeus | 22 mm |
| Sisältää suojakannen/-kuvun | ei |
| Merkinnällä | ei |
| Kytkentätoiminnon lukitus | ei |
| Jousipalautus | ei |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP65 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 51 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.022 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
