Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Mittarialusta 1-osainen, universN, 450x250mm
| Pituus (mm) | 120 |
| Leveys (mm) | 265 |
| Korkeus (mm) | 475 |
| Vaiheiden lukumäärä | 3 |
| Jatkokappale | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Suojaus | ei ole |
| Soveltuu tehokatkaisijoille | ei |
| Korkeus | 450 mm |
| Syvyys | 58 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 450 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.3 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.32 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 42 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1160 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 4 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 6.261 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
