Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Mittauskeskus IP30 pinta/uppo In=25A, 1T, JSK 9xC10A+9xC16A, 2xVVSK
| Pituus (mm) | 100 |
| Leveys (mm) | 290 |
| Korkeus (mm) | 1200 |
| Nimellisvirta | 25 A |
| Johdonsuojien määrä C-10A | 9 kpl |
| Johdonsuojien määrä C-16A | 9 kpl |
| Moduulivaratila | 6 |
| Nimellisvirta | 25 A |
| Malli / Tyyppi | yksikerroksinen |
| Mittariristikkojen määrä | 1 |
| Alapuolisella kytkentätilalla | puristimilla |
| Asennustapa | pinta-asennus / uppoasennus / osittain uppoasennus |
| Moduulirivien määrä | 3 |
| Kenttien lukumäärä | 1 |
| Asennuslevyllä | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Leveys | 290 mm |
| Korkeus | 1200 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1205 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 13.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 24 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1205 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1185 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 349 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.pdf) | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.xls) | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.dwg) | Lataa tästä |
| Piirikaavio (.pdf) | Lataa tästä |
| Piirikaavio (.dwg) | Lataa tästä |
| Avainlippu -sertifikaatti | Lataa tästä |
| Ryhmämerkintäliuska (.xls) (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 72.556 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |