Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikalustekenttä, orion.plus, 2×12 moduulia, polyesterikoteloille 350x300mm
| Pituus (mm) | 120 |
| Leveys (mm) | 300 |
| Korkeus (mm) | 350 |
| Korkeus | 330 mm |
| Leveys | 280 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| DIN-kiskojen määrä | 2 |
| Moduulien määrä per DIN-kisko | 24 |
| Laajennusmahdollisuus | ei |
| Virtakisko | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 330 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.5 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 350 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 268 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.451 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 54 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
