Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikalustekenttä, orion.plus, 4×18 moduulia, kotelolle 600x400mm
| Pituus (mm) | 120 |
| Leveys (mm) | 400 |
| Korkeus (mm) | 650 |
| Korkeus | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| DIN-kiskojen määrä | 4 |
| Moduulien määrä per DIN-kisko | 72 |
| Laajennusmahdollisuus | ei |
| Virtakisko | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 650 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.575 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 611 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 106 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.65 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 30 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1200 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 25.9 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 30.963 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
