Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikalustekenttä, orion.plus, 5×22 moduulia, kotelolle 800x500mm
| Pituus (mm) | 80 |
| Leveys (mm) | 500 |
| Korkeus (mm) | 800 |
| Korkeus | 800 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Syvyys | 80 mm |
| DIN-kiskojen määrä | 5 |
| Moduulien määrä per DIN-kisko | 110 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 500 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.825 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 500 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 6.412 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 30 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1500 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
