Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikotelo pinta-asennus Gamma 1x18mod IP30 PS
| Pituus (mm) | 103 |
| Leveys (mm) | 355 |
| Korkeus (mm) | 250 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Rivien lukumäärä | 1 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 18 |
| Suojuksen tyyppi | valinnainen |
| Kannen muoto | aukolla |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Signaalinläpäisevä ovi | kyllä |
| Lukolla | ei |
| Lukitus/kiinnitys | sylinteri |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Upotussyvyys | 103 mm |
| Sisäsyvyys | 103 mm |
| Maadoitusliitinlohko | kyllä |
| Nollajohtoliitinlohko | kyllä |
| DIN-kisko | kyllä |
| Asennuslevyllä | ei |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| EMC-versio | ei |
| UV:n kestävä | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Korkeus | 250 mm |
| Leveys | 355 mm |
| Syvyys | 103 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.3 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.29 |
| Pakkauskoko 3 | 18 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 63 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 990 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Mittakuva (.dwg) | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 5.38 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 7.146 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
