Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikotelo pinta-asennus golf 3×18 moduulia, valkoinen ovi IP40
| Pituus (mm) | 99 |
| Leveys (mm) | 389.5 |
| Korkeus (mm) | 500 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Rivien lukumäärä | 3 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 18 |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Oven tyyppi | yksinkertainen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Signaalinläpäisevä ovi | kyllä |
| Lukolla | ei |
| Lukitus/kiinnitys | sylinteri |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Upotussyvyys | 99 mm |
| Maadoitusliitinlohko | kyllä |
| Nollajohtoliitinlohko | kyllä |
| DIN-kisko | kyllä |
| Asennuslevyllä | ei |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| EMC-versio | ei |
| UV:n kestävä | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Korkeus | 500 mm |
| Leveys | 389.5 mm |
| Syvyys | 99 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 99 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 502 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.7 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 510 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.94 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 30 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 9.92 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 13.499 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
