Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikotelo pinta-asennus Vector 2×18 moduulia PS/PC IP54, multil./kaapelisuoj.
| Pituus (mm) | 151 |
| Leveys (mm) | 418 |
| Korkeus (mm) | 452 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Rivien lukumäärä | 2 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 18 |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Oven tyyppi | yksinkertainen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | kyllä |
| Signaalinläpäisevä ovi | kyllä |
| Lukolla | ei |
| Lukitus/kiinnitys | sylinteri |
| Kotelon/suojuksen materiaali | polykarbonaatti (PC) |
| Upotussyvyys | 151 mm |
| Sisäsyvyys | 151 mm |
| Maadoitusliitinlohko | kyllä |
| Nollajohtoliitinlohko | kyllä |
| DIN-kisko | kyllä |
| Asennuslevyllä | ei |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| EMC-versio | ei |
| UV:n kestävä | ei |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7035 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Korkeus | 452 mm |
| Leveys | 418 mm |
| Syvyys | 151 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 151 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 418 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 452 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.892 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 610 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 430 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.892 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 18 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Mittakuva (.dwg) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 52.64 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 54.5664 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
