Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Monimittarikeskus IP20 In=160A, 9xM2 (3x25A), syöttö Y, lähdöt A
| Pituus (mm) | 100 |
| Leveys (mm) | 600 |
| Korkeus (mm) | 2024 |
| Nimellisvirta | 160 A |
| Nimellisvirta | 160 A |
| Mittariristikkojen määrä | 9 |
| Alapuolisella kytkentätilalla | puristimilla |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Moduulirivien määrä | 3 |
| Kenttien lukumäärä | 1 |
| Asennuslevyllä | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 2024 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 600 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 2024 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 25 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 6 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2024 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1044 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 174 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.pdf) | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.xls) | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.dwg) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 124.24 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |