Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
P1T18 230 Moottorikäynnistin P1T 7.5kW kela 230V Start/Stop-painikkeet ilman lämpörelettä P1T18230
| Pituus (mm) | 101 |
| Leveys (mm) | 89 |
| Korkeus (mm) | 192 |
| Moottorikäynnistyksen tapa | suorakäynnistin (DOL) |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 50HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 50HZ | 230 V |
| Ohjausjännitteen tyyppi | AC |
| Mitoitusteho AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Ohjausvirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Kiskoasennus mahdollista | ei |
| Sisältää muuntajan | ei |
| Soveltuu hätä/seis-käyttöön | ei |
| Ulkoinen nollaus mahdollista | ei |
| Sulakkeella | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | muu |
| Tukee TCP/IP-protokollaa | ei |
| Tukee PROFIBUS-protokollaa | ei |
| Tukee CAN-protokollaa | ei |
| Tukee ASI-protokollaa | ei |
| Tukee Modbus-protokollaa | ei |
| Tukee Data-Higway -protokollaa | ei |
| Tukee DeviceNet-protokollaa | ei |
| Tukee SUCONET-protokollaa | ei |
| LON-verkkoon soveltuva protokolla | ei |
| Tukee PROFINET IO -protokollaa | ei |
| Tukee PROFINET CBA -protokollaa | ei |
| Liitettävissä SERCOS-väylään | ei |
| Tukee Foundation Fieldbus -protokollaa | ei |
| Tukee Ethernet/IP-protokollaa | ei |
| Tukee AS-Interface Safety at Work -protokollaa | ei |
| Tukee DeviceNet Safety -protokollaa | ei |
| Liitettävissä INTERBUS-Safety-väylään | ei |
| Tukee PROFIsafe-protokollaa | ei |
| Tukee SafetyBUS p -protokollaa | ei |
| Tukee muuta väyläprotokollaa | ei |
| Leveys | 89 mm |
| Korkeus | 191 mm |
| Syvyys | 101 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 122 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 191 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.6 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |