Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
M4-32R-32 Moottorinsuojakatkaisija M4-32R 22-32A 50kA M4-32R-32
| Pituus (mm) | 105 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Lämpöreleen virta-asetus | 22 A |
| Lämpöreleen virta-asetus | 32 A |
| Lämpösuojalla | kyllä |
| Vaihevahti | ei |
| Suojauksen toimintaperiaate | elektroninen |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Ohjauselementin tyyppi | säätönuppi |
| Integroitu apukytkin | kyllä |
| Integroitu alijännitelaukaisija | ei |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Korkeus | 105 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.36 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |