Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
M4-63R-26 Moottorinsuojakatkaisija M4-63R 18-26A 50kA M4-63R-26
| Pituus (mm) | 140 |
| Leveys (mm) | 55 |
| Korkeus (mm) | 144 |
| Lämpöreleen virta-asetus | 18 A |
| Lämpöreleen virta-asetus | 26 A |
| Lämpösuojalla | kyllä |
| Vaihevahti | ei |
| Suojauksen toimintaperiaate | elektroninen |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Ohjauselementin tyyppi | säätönuppi |
| Integroitu apukytkin | kyllä |
| Integroitu alijännitelaukaisija | ei |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Korkeus | 140 mm |
| Leveys | 55 mm |
| Syvyys | 144 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |