Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moottorinsuojakatkaisija runkokoko 1, 0.25 – 0.4A K-käyrä, 2.5 moduulia
| Pituus (mm) | 76 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Lämpöreleen virta-asetus | 0.25 A |
| Lämpöreleen virta-asetus | 0.4 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 4.96 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 7.4 A |
| Lämpösuojalla | kyllä |
| Vaihevahti | kyllä |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 0.4 A |
| Mitoitusteho AC-3, 230 V | 0.06 kW |
| Mitoitusteho AC-3, 400 V | 0.09 kW |
| Tehohäviö | 5.22 W |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Integroitu apukytkin | ei |
| Integroitu alijännitelaukaisija | ei |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Mitoitettu katkaisukyky lcu, 400 V, AC | 150 kA |
| Korkeus | 140 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Syvyys | 75 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.264 |
| Pakkauskoko 2 | 48 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.265 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 355 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 330 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 12.995 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1158 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 334.88 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.4542 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 29.79218 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |