Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Muovinen saranakansi uppoasennusrasialle R02 syvänmusta
| Pituus (mm) | 150 |
| Leveys (mm) | 150 |
| Kannen muoto | muu |
| Läpivientien lukumäärä | 2 |
| Kaapeliaukko kannessa | kyllä |
| Lukittava kansi | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Kotelon pintakäsittely | muu |
| Pintamateriaali | muovi |
| Mattoaukolla | ei |
| Suojakehys lattiapäällysteelle | kyllä |
| Väri | musta |
| RAL-numero | 9005 |
| Soveltuu sisäkäyttöön | kyllä |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu lattiakanavaan | kyllä |
| Soveltuu ontolle lattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu kaksoislattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu betonirakenteeseen | kyllä |
| Soveltuu tietokonesalin lattiaan | kyllä |
| Soveltuu vesipuhdistettavaan tilaan | ei |
| Ulkohalkaisija | 150 mm |
| Upotushalkaisija | 122 mm |
| Minimi asennussyvyys | 86 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.204 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 184 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.194 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 200 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 350 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 63.8 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |