Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Nokkakytkin askel P220 1-2-3-4 1N 20A kot. IP66
| Pituus (mm) | 117 |
| Leveys (mm) | 80 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Kytkimen tyyppi | tasokytkin |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 20 A |
| Kytkentäsentojen määrä | 4 |
| 0 (off) -asento | ei |
| Palautus 0-asennossa | ei |
| Sopii lattia-asennukseen | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Koteloitu laite | ei |
| Ohjauselementin tyyppi | lyhyt peukalokahva |
| Kilven koko | 48x48 mm |
| Kotelointiluokka (NEMA) etupuoli | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 107 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.3 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |