Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Nokkakytkin käynnistys S606 1-0-2 4N 80A pohjak.
| Paino (netto) | 1 |
| ETIM-luokka | EC002611 Ohjauskytkin |
| Kytkimen tyyppi | päällä/pois-kytkin |
| Napojen lukumäärä | 6 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 80 A |
| Kytkentäsentojen määrä | 3 |
| 0 (off) -asento | kyllä |
| Palautus 0-asennossa | ei |
| Sopii lattia-asennukseen | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Ohjauselementin tyyppi | lyhyt peukalokahva |
| Kilven koko | 48x48 mm |
| Kotelointiluokka (NEMA) etupuoli | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 165 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 165 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 18.5 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.04 |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntineuvottelija, asennustarvikkeet ja komponentit: toimitusaikakyselyt ja myynti
+358 44 741 7903 minna.salmela@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto