Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Nokkakytkin vaihto M220 1-2 3N 20A DIN
| Pituus (mm) | 104 |
| Leveys (mm) | 52 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Asennussyvyys | 45 |
| Kytkimen tyyppi | päällä/pois-kytkin |
| Napojen lukumäärä | 6 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 20 A |
| Kytkentäsentojen määrä | 2 |
| 0 (off) -asento | ei |
| Palautus 0-asennossa | ei |
| Laitteen rakenne | integroitu laite |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 3 |
| Sopii lattia-asennukseen | ei |
| Sopii etulevyasennukseen | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | kyllä |
| Koteloitu laite | ei |
| Ohjauselementin tyyppi | lyhyt peukalokahva |
| Kilven koko | 48x48 mm |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP40 |
| Kotelointiluokka (NEMA) etupuoli | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.16 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntineuvottelija, asennustarvikkeet ja komponentit: toimitusaikakyselyt ja myynti
+358 44 741 7903 minna.salmela@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto