Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ovi, univers FW, oikea, umpi, RAL 9010, kotelolle IP30, 650x800mm
| Paino (netto) | 0.002 |
| ETIM-luokka | EC000747 Ovi/ohjauspaneeli (kotelo/kaappi) |
| Ikkunallinen ovi | kyllä |
| Ovi kytkimen vääntimellä | ei |
| Leveys | 248 mm |
| Korkeus | 619 mm |
| Syvyys | 12 mm |
| Pintamateriaali | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 650 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.5 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 650 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 40 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
