Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pääkytkin 3-napainen 80A 3 moduulia, virtakiskoadapterilla
| Pituus (mm) | 71 |
| Leveys (mm) | 52.5 |
| Korkeus (mm) | 83 |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | ei |
| Käyttö turvakytkimenä | ei |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Kytkinten määrä | 1 |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 80 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-23, 400 V | 63 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 100 A |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 30 kW |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | ei |
| Laitteen rakenne | koko laite kotelossa |
| Sopii lattia-asennukseen | ei |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | ei |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | harmaa |
| Ohjauselementin tyyppi | vipu |
| Lukittavissa | ei |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | kiskokytkentä |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP20 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 53 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.205 |
| Pakkauskoko 2 | 15 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 280 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 73 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.12 |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |