Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pääkytkin H410 0-1 3N 100A 4-piste
| ETIM-luokka | EC000216 Kuormanerotin |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | ei |
| Käyttö turvakytkimenä | ei |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 100 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 100 A |
| Mitoitusteho AC-3, 400 V | 22 kW |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 30 kW |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | ei |
| Sopii lattia-asennukseen | ei |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | kyllä |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | ei |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | musta |
| Ohjauselementin tyyppi | lyhyt peukalokahva |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP66 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.46 |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |