Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pääkytkin vääntö 4-napainen 40A 4 moduulia, virtakiskoadapterilla
| Pituus (mm) | 85 |
| Leveys (mm) | 70 |
| Korkeus (mm) | 98 |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | ei |
| Käyttö turvakytkimenä | ei |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Kytkinten määrä | 1 |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 40 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 40 A |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 11 kW |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | ei |
| Laitteen rakenne | koko laite kotelossa |
| Sopii lattia-asennukseen | ei |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | ei |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | musta |
| Ohjauselementin tyyppi | säätönuppi |
| Lukittavissa | ei |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | kiskokytkentä |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP20 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.26 |
| Pakkauskoko 2 | 4 |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
