Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Päätykappale halogeeniton kanavalle LF 20x33mm, liikenteenvalkoinen
| Paino (netto) | 0.003 |
| ETIM-luokka | EC000866 Asennuskanavan pääty |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 33 mm |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 37 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.004 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.016 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.12 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 11520 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 990 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 94.12 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |