Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Päätykappale palonsuojakanavalle FWK 3E luokka E30 100x260mm liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 20 |
| Leveys (mm) | 145 |
| Korkeus (mm) | 306 |
| Palonkestoluokka E - toimintavarmuus | 30 |
| Ulkokorkeus | 142 mm |
| Ulkoleveys | 300 mm |
| Sisäkorkeus | 102 mm |
| Sisäleveys | 259 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 26418 mm² |
| Päällystys | teräs |
| RAL-numero | 9016 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 142 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.77 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.988 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 48 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 840 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 120.424 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
