Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Päätykappale palonsuojakanavalle FWK 3E luokka E30 50x110mm liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 20 |
| Leveys (mm) | 93 |
| Korkeus (mm) | 156 |
| Palonkestoluokka E - toimintavarmuus | 30 |
| Ulkokorkeus | 88 mm |
| Ulkoleveys | 150 mm |
| Sisäkorkeus | 50 mm |
| Sisäleveys | 109 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 5450 mm² |
| Päällystys | teräs |
| RAL-numero | 9016 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.718 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.66 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 300 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 220.3 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
