Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Päätykappale säädettävä halogeeniton kanavalle LF/LFH (40,60)x90mm vaaleanharmaa
| Paino (netto) | 0.027 |
| ETIM-luokka | EC000866 Asennuskanavan pääty |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 90 mm |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| RAL-numero | 7035 |
| Suojakalvolla | ei |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 17 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 62 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.037 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.037 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.419 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2880 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 145.672 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |