Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
BG3 Painikekotelo BG3 3 kojeelle 70x165x51 IP65 BG3
| Pituus (mm) | 70 |
| Leveys (mm) | 51 |
| Korkeus (mm) | 164 |
| Ohjainpaikkojen lukumäärä | 3 |
| Rungon rakenne | pinta-asennettava kotelo |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Aukon halkaisija | 22.5 mm |
| Kotelon kannen väri | harmaa |
| Kotelointiluokka (IP) | IP67 |
| Leveys | 165 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Syvyys | 51 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.188 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
