Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Palonsuojakanava luokka E30 FWK 3E 102x160mm L=1m liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 1000 |
| Leveys (mm) | 200 |
| Korkeus (mm) | 142 |
| Palonkestoluokka E - toimintavarmuus | 30 |
| Ulkokorkeus | 142 mm |
| Ulkoleveys | 200 mm |
| Sisäkorkeus | 102 mm |
| Sisäleveys | 159 mm |
| Pituus | 1000 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 16218 mm² |
| Päällystys | teräs |
| RAL-numero | 9016 |
| Osastointimahdollisuus | kyllä |
| Suojavaruste | ruuvattava |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 143 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 20.1 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1070 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 19.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 15 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1220 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 995 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 313 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 35 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 39.119 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |