Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Palonsuojakanava luokka E30 FWK 3E 50x210mm L=1,5m liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 1500 |
| Leveys (mm) | 250 |
| Korkeus (mm) | 88 |
| Palonkestoluokka E - toimintavarmuus | 30 |
| Ulkokorkeus | 88 mm |
| Ulkoleveys | 250 mm |
| Sisäkorkeus | 50 mm |
| Sisäleveys | 209 mm |
| Pituus | 1500 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 10450 mm² |
| Päällystys | teräs |
| RAL-numero | 9016 |
| Osastointimahdollisuus | kyllä |
| Suojavaruste | ruuvattava |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1500 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 28.07 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1560 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 28.07 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 21 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 619.47 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 52.85 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 59.06969 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |