Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitejatkokappale BRP 65x210mm teräksestä, väri liikententeenvalkoinen
| Paino (netto) | 0.07 |
| ETIM-luokka | EC000873 Seinä/johtokanavan pääty |
| Seinä-/johtokanavan leveys | 210 mm |
| Seinäkanavan syvyys | 68 mm |
| Kannen leveys | 80 mm |
| Malli / Tyyppi | kanavaliitoksen kattaminen |
| Muoto | symmetrinen |
| Kiinnitystapa | itseliimautuva |
| Materiaali | teräs |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK08 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.106 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.073 |
| Pakkauskoko 3 | 6 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 374 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 178 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 91 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.617 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 42.048 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
