Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 1-osainen kannella IP44, Integro Flow, ruskea matta
| Pituus (mm) | 9 |
| Leveys (mm) | 59.5 |
| Korkeus (mm) | 59.5 |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Asennussuunta | pystysuora |
| Vaakayksiköiden määrä | 1 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 1 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | ruskea |
| RAL-numero (vastaava) | 8017 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP44 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Leveys | 59.5 mm |
| Korkeus | 59.5 mm |
| Syvyys | 9 mm |
| Asennusaukon koko | 42.5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 9 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.102 |
| Pakkauskoko 3 | 400 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 363 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.48 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 21000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |