Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 1-osainen, ohutrakenteinen, R.8, lasi musta
| Paino (netto) | 0.047 |
| ETIM-luokka | EC000007 Asennuskalusteen peitelevy/kehys |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Vaakayksiköiden määrä | 1 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 1 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | lasi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK00 |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Leveys | 90 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 7.5 mm |
| Asennusaukon koko | 58.8 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 8 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.047 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 133 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 119 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 32 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.077 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |