Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 2-osainen, B.3, musta/antrasiitti matta, alumiini anodisoitu
| Pituus (mm) | 9.5 |
| Leveys (mm) | 90.7 |
| Korkeus (mm) | 152.1 |
| Yksikköjen määrä | 2 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Vaakayksiköiden määrä | 2 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 2 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | metalli |
| Materiaalin laatu | alumiini |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | anodisoitu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Leveys | 152.1 mm |
| Korkeus | 90.7 mm |
| Syvyys | 9.5 mm |
| Upotusleveys | 56 mm |
| Upotuskorkeus | 56 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.056 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 103 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.619 |
| Pakkauskoko 3 | 200 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 338 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 12.836 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 8000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1840 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 533.44 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.34 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.4252 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |