Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 2-osainen pistorasialle jatk., halogeeniton, grafiitinmusta
| Pituus (mm) | 12 |
| Leveys (mm) | 152 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Kannen leveys | 80 mm |
| Pituus | 152 mm |
| Aukon halkaisija | 48 mm |
| Yksikköjen määrä | 2 |
| Laitteen tyyppi | pistorasia seinäkanavaan, kaksiosianen |
| Halogeeniton | kyllä |
| RAL-numero | 9011 |
| Suojakalvolla | ei |
| Nivelkansi | kyllä |
| Merkintäalueella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 153 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 13 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.031 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.03 |
| Pakkauskoko 3 | 5 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.195 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1680 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 90.52 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |