Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 3-osainen, B.3, punainen/puhtaanvalkoinen matta, alumiini anodisoitu
| Pituus (mm) | 9.5 |
| Leveys (mm) | 90.7 |
| Korkeus (mm) | 223.1 |
| Yksikköjen määrä | 3 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Vaakayksiköiden määrä | 3 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 3 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | metalli |
| Materiaalin laatu | alumiini |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | anodisoitu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | punainen |
| RAL-numero (vastaava) | 3003 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Leveys | 90.7 mm |
| Korkeus | 223.1 mm |
| Syvyys | 11.7 mm |
| Upotusleveys | 56 mm |
| Upotuskorkeus | 56 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 241 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 241 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 103 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.865 |
| Pakkauskoko 3 | 120 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4800 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.7 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.8 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |