Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 3-osainen pistor. merk.ikk. jatk., halogeeniton, liikenteenvalkoinen
| Leveys (mm) | 212 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Kannen leveys | 80 mm |
| Pituus | 212 mm |
| Aukon halkaisija | 48 mm |
| Yksikköjen määrä | 3 |
| Laitteen tyyppi | pistorasia seinäkanavaan, kolmiosainen |
| Halogeeniton | kyllä |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Nivelkansi | kyllä |
| Merkintäalueella | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 212 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 13 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.042 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.046 |
| Pakkauskoko 3 | 5 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.2839 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1020 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 690 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 82.9156 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |