Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 3-osainen, R.classic, ruostumaton teräs/musta, metalli matta
| Pituus (mm) | 9.9 |
| Leveys (mm) | 223.2 |
| Korkeus (mm) | 81.2 |
| Yksikköjen määrä | 3 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Vaakayksiköiden määrä | 3 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 3 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | metalli |
| Materiaalin laatu | ruostumaton teräs |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | muu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | ruostumaton teräs |
| RAL-numero (vastaava) | 9022 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Leveys | 223.2 mm |
| Korkeus | 81.2 mm |
| Syvyys | 9.9 mm |
| Asennusaukon koko | 54 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 223.2 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 81.2 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 9.9 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.23 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 244 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 106 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.36412 |
| Pakkauskoko 3 | 40 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.82648 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1280 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 339.44736 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
