Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 5-osainen, R.1, alumiini/puhtaanvalkoinen
| Pituus (mm) | 9.9 |
| Leveys (mm) | 365.2 |
| Korkeus (mm) | 81.2 |
| Yksikköjen määrä | 5 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Vaakayksiköiden määrä | 5 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 5 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | metalli |
| Materiaalin laatu | alumiini |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | alumiini |
| RAL-numero (vastaava) | 9006 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Leveys | 81.2 mm |
| Korkeus | 365.2 mm |
| Syvyys | 9.9 mm |
| Asennusaukon koko | 52 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 374 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.182 |
| Pakkauskoko 2 | 2 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 379 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 94 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.397 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1280 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.92 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.1093 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |