Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pinta-asennuskotelo lämmityslähtöyksiköille TXM/TYM646x IP31
| Pituus (mm) | 88.5 |
| Leveys (mm) | 100 |
| Korkeus (mm) | 151.7 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 4 |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | kyllä |
| Lukolla | ei |
| Lukitus/kiinnitys | muu |
| Sisäsyvyys | 85 mm |
| DIN-kisko | ei |
| Asennuslevyllä | kyllä |
| Laajennusmahdollisuus | ei |
| RAL-numero | 9010 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP31 |
| Korkeus | 157 mm |
| Leveys | 104 mm |
| Syvyys | 89 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 104 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.369 |
| Pakkauskoko 2 | 9 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 118 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 99 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.408 |
| Pakkauskoko 3 | 9 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 316 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 211 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.041 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 216 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 994 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 119.984 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.71 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 3.81914 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
