Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pintakojerasia 1-osainen 30mm, S.1, antrasiitti matta
| Pituus (mm) | 32 |
| Leveys (mm) | 81 |
| Korkeus (mm) | 81 |
| Kokoonpano | pinta-asennettava kehys irtopohjalla |
| Sopii kytkettäväksi modulaarisiin laitteisiin | ei |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | lakattu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | antrasiitti |
| RAL-numero (vastaava) | 7021 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää peitelevyn | ei |
| Asennus kanavan yli | ei |
| Liitettävissä kanavaan | kyllä |
| Kaapelin läpivienti | kyllä |
| Paikka holkkitiivisteelle | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 81 mm |
| Laitteen korkeus | 81 mm |
| Laitteen syvyys | 32 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 32 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.054 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 274 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 187 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.65 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.307 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.441 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
