Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pintakojerasia 1-osainen 37mm, R.3, puhtaanvalkoinen kiiltävä
| Paino (netto) | 0.08 |
| ETIM-luokka | EC000080 Pintakotelo uppoasennuskalusteille |
| Soveltuva kiinnitettäväksi olemassa olevan upotetun rasian päälle | ei |
| Asennussuunta | vaakasuuntainen |
| Pöytälaite | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | Duroplast |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää peitelevyn | ei |
| Liitettävissä kanavaan | kyllä |
| Kaapelin läpivienti | kyllä |
| Paikka holkkitiivisteelle | ei |
| Asennusputken sisäänmenolla | kyllä |
| Iskunkestävyys | ei |
| Läpivientien lukumäärä | 2 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Läpivienti takana | ei |
| Leveys | 92.5 mm |
| Maadoitusliittimien määrä | 1 |
| Korkeus | 82.7 mm |
| Halkaisija | 83 mm |
| Syvyys | 41.4 mm |
| Laitteen leveys | 83 mm |
| Laitteen korkeus | 83 mm |
| Laitteen syvyys | 42 mm |
| BS 4662:n mukainen | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.077 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 275 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.865 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 227 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.71 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 640 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1100 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 211.4 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.369 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.4846 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
