Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pintakojerasia 2-osainen 37mm vaaka, K.1, antrasiitti matta
| Paino (netto) | 0.033 |
| ETIM-luokka | EC000080 Pintakotelo uppoasennuskalusteille |
| Kokoonpano | pinta-asennettava kotelo |
| Soveltuva kiinnitettäväksi olemassa olevan upotetun rasian päälle | kyllä |
| Sopii kytkettäväksi modulaarisiin laitteisiin | ei |
| Asennussuunta | vaakasuuntainen |
| Pöytälaite | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | lakattu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | antrasiitti |
| RAL-numero (vastaava) | 7021 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää peitelevyn | ei |
| Liitettävissä kanavaan | kyllä |
| Kaapelin läpivienti | kyllä |
| Paikka holkkitiivisteelle | ei |
| Asennusputken sisäänmenolla | kyllä |
| Läpivientien lukumäärä | 4 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys | 231 mm |
| Maadoitusliittimien määrä | 1 |
| Korkeus | 82 mm |
| Syvyys | 41.4 mm |
| Laitteen leveys | 159.5 mm |
| Laitteen korkeus | 82 mm |
| Laitteen syvyys | 41.5 mm |
| BS 4662:n mukainen | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.033 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 274 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 187 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.7 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
