Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasia 16A 250V 2.5 moduulia, QuickConnect
| Pituus (mm) | 62 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 75 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Saranoitu kansi | ei |
| Jännitetyyppi | AC |
| Malli / Tyyppi | Pistorasia CEE 7/3 (type F) |
| Suojamaadoitus | litteä |
| Parannettu kosketussuojaus | kyllä |
| Merkkivalolla | ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Upotussyvyys | 40 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
| Aktiivisten kontaktien määrä (litteä) | 2 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.07 |
| Pakkauskoko 2 | 4 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.335 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.295 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 126.08 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Mittakuva (.dwg) | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.667 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.9268 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |