Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasia 2-osainen keskiölevyllä, 1.5KR, jousil., S.1, alumiini matta maalattu
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 95.5 |
| Malli / Tyyppi | suojamaadoitettu (CEE 7/3 / CEE7/4, tyyppi F) |
| Yksikköjen määrä | 2 |
| Kytkentätapa | pistokepuristin / jousiliitin |
| Saranoitu kansi | ei |
| Parannettu kosketussuojaus | kyllä |
| Väri | alumiini |
| RAL-numero (vastaava) | 9006 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Lukittava | ei |
| Toiminnanilmaisevalla valolla | ei |
| Hakuvalolla | ei |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Vikavirtasuojaus | ei |
| Pienoissulakkeella | ei |
| Erikoisteholähde | ei erityistä virtalähdettä |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Kiinnitystapa | kynsi-/ruuvikiinnitys |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Päälle/pois-kytkimellä | ei |
| Kääntyvä keskiosa | ei |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 95.5 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Wi-Fi-toistin | ei |
| Sisäänrakennetulla bluetooth-kaijuttimella | ei |
| Rankoille käyttöolosuhteille (VDE:n mukaan) | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 271 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 183 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 124 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.35 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 600 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 328 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 14.4 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1780 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 311 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.999 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 25.539 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |