Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasia 2-osainen pinta jousil. lukolla MI IP55, W.1, harmaa matta
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 147 |
| Korkeus (mm) | 76 |
| Aktiivisten kontaktien määrä (pyöreä) | 2 |
| Merkinantolampulla | ei |
| Yksikköjen määrä | 2 |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Vaiheiden lukumäärä | 2 |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Saranoitu kansi | kyllä |
| Parannettu kosketussuojaus | kyllä |
| Merkintäpaikka | kyllä |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Metalliväri | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Lukittava | kyllä |
| Irrotus/vapautus-mekanismi | ei |
| Eristetty asennus | kyllä |
| Toiminnanilmaisevalla valolla | ei |
| Hakuvalolla | ei |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Vikavirtasuojaus | ei |
| Pienoissulakkeella | ei |
| Erikoisteholähde | ei erityistä virtalähdettä |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Ketjutusmahdollisuus | ei |
| Päälle/pois-kytkimellä | ei |
| Kääntyvä keskiosa | ei |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Laitteen leveys | 100.7 mm |
| Laitteen korkeus | 80 mm |
| Laitteen syvyys | 51 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Rankoille käyttöolosuhteille (VDE:n mukaan) | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 147 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.2825 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.49497 |
| Pakkauskoko 3 | 15 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.90491 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 480 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 181.95712 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.6 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.1985 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |