Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasiakeskus sadelippa, RST
| Pituus (mm) | 210 |
| Leveys (mm) | 455 |
| Korkeus (mm) | 70 |
| Malli / Tyyppi | muu |
| Soveltuu koteloleveydelle | 450 mm |
| Soveltuu kotelokorkeudelle | 523 mm |
| Soveltuu kotelosyvyydelle | 264 mm |
| Leveys | 255 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Syvyys | 210 mm |
| Materiaali | teräs |
| Väri | ruostumaton teräs |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 455 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 20 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 35 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Avainlippu -sertifikaatti | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.672 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |
