Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasiapaneeli 3 pistorasiaa 3m kaapeli, alumiini, anodisoitu
| Pituus (mm) | 174 |
| Leveys (mm) | 75 |
| Korkeus (mm) | 74 |
| Malli / Tyyppi | pinta-asenteinen |
| Taittuva | ei |
| Laajennettavissa | ei |
| Muoto | muu |
| Materiaali | muu |
| Väri | muu |
| Kiiltoaste | matta |
| Pituus | 174 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 3 |
| Päälle/pois-kytkimellä | ei |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Päätesuodin | ei |
| USB-tehonlähteellä | ei |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK00 |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Käyttölämpötila | 35 °C |
| Käyttölämpötila | 35 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 174 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 74 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.87 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 375 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 270 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.87 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 40 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 950 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 59.8 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |