Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasiapaneeli 5 pistorasiaa 4 kytkimellä 2xCat6, 3m kaap., alumiini, anod.
| Pituus (mm) | 374 |
| Leveys (mm) | 75 |
| Korkeus (mm) | 74 |
| Pituus | 374 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 374 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 74 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.09 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.09 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 45 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 945 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 119.05 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |