Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasiapaneeli saranakannella, 2PR+2xRJ45 Cat6+HDMI, ruostumaton teräs, harj.
| Pituus (mm) | 167 |
| Leveys (mm) | 260 |
| Korkeus (mm) | 74.5 |
| Asennussyvyys | 73 |
| Malli / Tyyppi | uppoasennus |
| Taittuva | ei |
| Laajennettavissa | ei |
| Muoto | suorakulmainen |
| Materiaali | muu |
| Väri | ruostumaton teräs |
| Pituus | 167 mm |
| Leveys | 260 mm |
| Korkeus | 74.5 mm |
| Upotussyvyys | 73 mm |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 2 |
| HDMI-liittimien määrä | 1 |
| CAT 6 -liittimien määrä | 2 |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| USB-tehonlähteellä | ei |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.5 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |